Smartfón Google Pixel 2 - Kvalita za cenu
  
Joy Art Shop  
Smartfón Google Pixel 2 - Kvalita za cenu


Je jasné, že Google Pixel 2 je najlepší Android na trhu. Dve verzie modelu Pixel 2 a Pixel 2 XL prichádzajú s vysokým výkonom a kvalitou a prinášajú novú skúsenosť a zážitok. Napriek tomu sa Pixel 2 stretáva s problémami ktoré musí Google riešiť, aby udržal vlajkovú loď na vode.

Prvou záležitosťou je displej. Kvalita displeja je porovnateľná so Samsung modelmi a hovorí sa o nízkom jase a svetelnosti, čo však prispieva k nižšej spotrebe. Preto v Novembri višiel update ktorý pridal "Saturated" mód pre oba modely a výrazne zvýšil farebnosť modelu 2 XL. Zaujímavým faktom je, že model Pixel 2 bol vyrobený HTC a Pixel 2 XL firmou LG. Rozdiel je v prvom rade v displeji. Pixel 2 má AMOLED od Samsungu a Pixel 2 XL pOLED od LG. Obidva modely majú Snapdragon 835s, 4GB RAM a 64GB alebo 128GB úložisko. Disponujú 12MP kamerou, sú vodeodolné, ale nemajú 3,5 mm jack. Prichádzajú s Androidom 8.0 a 8.1 a službou eSIM spojenou s Projektom Fi, ktorý umožňuje poskytovanie mobilných služieb bez potreby SIM karty. Google Pixel 2 určite nikoho nesklame.What is Project Fi, how does it work and why do I want it?

If you're an Android enthusiast, you've likely already heard of Project Fi. But that doesn't mean you necessarily know everything about it, so we're here to give you the high-level look at the carrier option that comes directly from Google.


Source link